سارا آقاکوچکیان

سارا از سال ۹۷ باسلامه
نوجوون که بوده پیانیست بوده. به هنر علاقه‌مند میشه و گرافیک می‌خونه. لیسانسش رو اصفهان خونده فکر کنم دانشگاه هنر اصفهان و ارشدش رو یزد اما هنوز دفاع نکرده. به واسطه‌ی رشته‌ش و علاقه‌ش دو سه سال اصفهان نزدیکای کلیسای وانک یه آتلیه می‌زنه اما بعد دو سه سال بخاطر تصمیم به مهاجرت کاری از اصفهان به تهران، آتلیه‌ش رو جمع می‌کنه و بار و چمدون رو می‌بنده و میره تهران تا بتونه تو شاخه ux هم تجربه کسب کنه.
یک سالی تهران می‌مونه تا بواسطه یکی از بستگان تیم به باسلام معرفی میشه و از تهران کوچ می‌کنه میاد قم. چون حال و هوای صمیمی باسلام رو دوست داره و انسان برای سارا اهمیت داره، تصمیم میگیره اینجا بمونه و زیرساخت‌های زندگی‌ش رو در قم محکم می‌کنه. خونه می‌گیره و زندگیش رو همینجا می‌سازه و هنوزم تصمیم داره با باسلام ادامه بده.
توی باسلام کارش رو با ux/ui شروع کرد. بعد از گذشت یک سال بخاطر نیاز باسلام یک سالی هم پروداکت منیجر بود ولی بعدش باز بخاطر نیازی که باسلام اون زمان داشت تصمیم گرفت دوباره به تخصص خودش برگرده. فکر می‌کنم اواخر سال دوم عمر باسلامی‌ش، هد دیزاین شد و تونست یه چپتر خوب دیزاین بسازه. الان سارا خودش عضو همون چپتری هست که خودش ساخته و داره کنار هم‌تیمی‌هاش برای باسلامی که دوسش داره نقش‌آفرینی می‌کنه.